ACM Game Day 2021 – Dodjela nagrada / Award Ceremony - International Burch University
Webinar Marie Omeara
Marie Deissl-O’Meara, gost predavač na Odsjeku za engleski jezik i književnost
May 10, 2021
IRES trip
Diplomacy club organized a Study trip to Bihać for IRES students
May 18, 2021

ACM Game Day 2021 – Dodjela nagrada / Award Ceremony

IMG

Tokom vikenda na Internacionalnom Burch univerzitetu održana je dodjela nagrada za pobjedničke ekipe gaming takmičenja ACM Game Day 2021. Ovogodišnje takmičenje okupilo je veliki broj ekipa koje su imale priliku takmičiti se kroz tri različite igre: Rocket League, League of Legends i Counter Strike: Global Offensive.

Takmičenje je trajalo tri dana, a zbog epidemiološke situacije održano je online. Pobjedničke ekipe u sve tri igre osvojile su vrijedne nagrade sponzora: Bosnian Kingdom, GreenHosting, Mašić Company kojim se zahvaljujemo za podršku.
Čestitamo pobjednicima, a također se zahvaljujemo svim učesnicima ovogodišnjeg takmičenja.
Vidimo se sljedeće godine!

ACM Game Day Award Ceremony was held over the weekend on the International Burch University.
IBU ACM Student Chapter congratulates ACM Game Day 2021 winners and thanks all other teams for participation. We would also like to thank our sponsors Bosnian Kingdom, GreenHosting, Mašić Company and the International Burch University which provided valuable awards to winners.
See you next year!

Dobitnici nagrada/Award winners: