Alumni okupljanje na Burch univerzitetu - International Burch University

Alumni okupljanje na Burch univerzitetu

Alumni sastanak održan je u prostorijama Internacionalnog Burch univerziteta. Dekan FENS-a otvorio je ovaj sastanak pozdravljajući naše Alumni i upoznavajući ih s ciljevima i planovima za dalje aktivnosti. Ovo je odlična prilika za naše bivše studente i za akademsko osoblje kako bi stigli razgovarati o mogućnostima za predstojeće događaje i eventualnu saradnju. Univerzitet Burch jeste i uvijek će biti sretan zbog uspjeha svojih alumnija i uvijek se veseli posjeti u kampusu.

Prvi skup je prošao u opuštenoj atmosferi i omogućio FENS Alumni timu da prikupi informacije o drugim bivšim studentima Univerziteta, kao i da dobije dragocjene povratne informacije koji će nam pomoći u organizaciji budućih aktivnosti i daljih planova.