BHFF i UUAS održali radionice na IBU - International Burch University
Elma Iković dobitnica nagrade za najbolji projekt na AJB DOC treningu 2021.
November 10, 2021
Awards ceremony 2020/21
November 12, 2021

BHFF i UUAS održali radionice na IBU

Bosnia & Herzegovina Futures Foundation (BHFF) zajedno sa Utrecht University of Applied Sciences (UUAS) iz Nizozemske održali su dvodnevnu radionicu na Internacionalnom Burch univerzitetu. Tema radionice je bila “Design thinking in Multidisciplinary teams”. Na radionici su učestovali studenti i predstavnici BHFF-a, Internacinalnog Burch unverziteta i Utrecht univerziteta.

Pored radionica predstavnici Utrecht univerziteta održali su i sastanak sa Uredom za međunarodnu saradnju Internacionalnog Burch univerziteta na kojem se razgovaralo o otvaranju novih mogućnosti za razmjenu i projekte.

Studenti s Utrecht univerziteta uživali su u posjeti i druženju, te su u pratnji našeg menadžera za promociju i komunikaciju Harisa Tandira obišli Internacionalni Burch univerzitet i upoznali se s našim projektima, Burch Incubatorom i vrhunski opremljenim učionicama.