Jun 19, 2012

Dani otvorenih vrata od 25.06 - 29.06.2012. godine

Posjeta kampusu Internacionalnog Burč univerziteta jedan je od najboljih načina da potencijalni student ali i svi zainteresovani saznaju više o nama i dobiju cjelovitu sliku o našim studijskim programima. Zato, pozivamo sve kandidate, njihove roditelje, prijatelje i sve ostale da nas posjete u okviru organizacije:

Dani otvorenih vrata od 25 – 29. juna 2012. godine u vremenu od 09:00 – 16:00 sati.

Tokom sedmice Dana otvorenih vrata, akademsko i administrativno osoblje, kao i studenti predstavit će fakultete, studijske programe, ali i studentske klubove. Ljubazno osoblje pružit će Vam sve potrebne informacije i potruditi se da odgovore na sva Vaša pitanja.

Istraživanje mogućnosti koje nudi Internacionalni Burč univerzitet započnite našom prezentacijom osnovnih informacijama o tri fakulteta i 7 studijskih programa, a daljim obilaskom saznajte više o infrastrukturi, laboratorijama, akademskom osoblju i sve vezano za upis na fakultete, kao i informacije specifične za uže akademsko područje. U gore navedenim terminima predviđeni su:

• prezentacija
• obilazak kampusa
• posjeta odsjecima i pratećim laboratorijama
• susret sa akademskim osobljem i studentima
• pružanje detaljnih informacije o upisu i stipendijama

Pružamo Vam obrazovanje kakvo zaslužujete – samo najbolje. Dođite i uvjerite se!

Print: doc, pdf