Počeo sa radom BURCH Fitnes centar
Dec 28, 2015

Počeo sa radom BURCH Fitnes centar

Na BURCH univerzitetu 15. decembra 2015. godine počeo je sa radom BURCH Fitnes centar.

Moderno opremljen centar unutar Kampusa BURCH univerziteta nudi razne pogodnosti  za postizanje ili vraćanje psiho-fizičke kondicije kako za sportiste tako i za rekreativce.

Trener Damir Pindžo pobrinuo se za program vježbanja za sve individualce ali ostavlja mogućnost i za grupne vježbe ako  za iste bude interesanata.

Termini za žene i muškarce pažljivo su birani i prilagođeni klijentima  ali i treninzima naših košarkaša KK BURCH.

Termini za žene:

Ponedjeljak, Srijeda i Petak  od 17 do 19h.

Subota od 10 do 12h.

Utorak i četvrtak od 20h do 22h (termini za žene uposlenice BURCH-a).

Ostali termini predviđeni su za muškarce.

Radno vrijeme Fitnes centra od 9 do 22h.

Mjesečna članarina iznosi 30KM.

Prijave i dodatne informacije možete dobiti na:

[email protected] ili na 061/ 396-499

Damir Pindžo  je dipl. Profesor sporta i tjelesnog odgoja. Trenutno je na poziciji pomoćnog trenera KK BURCH i fitnes instruktor u novootvorenoj teretani. Pindžo je svoju trenersku sposobnost od 2002. godine okušao u KK BOSNA nakon čega je otvorio svoj Fitnes centar na Mojmilu. Osim pomenutog Pindžo se profesionalno bavio košarkom te je igrao za klubove:  Ćesko 93, Sarajevo, Bosnu. Konjic, Sampi  i Genevversoa basket. Pindžo je svoj sportski duh usmjerio i na plivanje, skijanje i alpinizam.

Follow us on www.ibu.edu.ba