Dec 30, 2011

Dodijeljene nagrade za najbolje eseje 2011.

Na ovogodišnjem takmičenju za najbolje eseje mladi talenti iskazali briljantne ideje

Odsjek za anglistiku Edukacijskog fakulteta organizovao je ovogodišnji takmičenje u pisanju eseja s plemenitim ciljem poticanja talenta naših mladih pisaca, a pokazalo se da na našem univerzitetu ne manjka talenata za pisanje.

Zadnjeg dana nastave, 29. decembra 2011. godine u učionici 203 akademsko osoblje i studenti Odsjeka prisustvovali su ceremoniji dodjele nagrada najboljim od 13 studenata, koliko ih je učestvovalo na takmičenju i osvojilo vrijedne nagrade.

Rezultati takmičenja su pokazali da je istaknuti dobitnik nagrade za najbolji esej 2011. godine Jasmin Alić, student druge godine Odsjeka za anglistiku, drugo mjesto zauzeli su Alma Milišić i Mahir Kevrić, dok su treće mjesto podijelile Ajla Kurspahić i Adela Hasanić.

Također, ostalih 8 učesnika nisu prošli nezapaženo, pa je 4. mjesto pripalo Merjem Rovčanin i Erdinç Keskin, dok je 5. mjesto dijelilo je 6 studenata: Enes Tunçdemir, Gülay Akgun, Šeher Kose, Berat Ozgüller, Lejla Kersić i Alma Jegić.

Print: doc, pdf