Mar 23, 2012

Humanitarna akcija Odsjeka za engleski jezik

Akcija prikupljanja pomoći u cilju poboljšanja edukacijskih prilika za učenike i međusobnog povezivanja

Članovi Lingvističkog kluba Odsjeka za engleski jezik su posjetili učenike petog razreda OŠ ‘’Hamdija Kreševljaković’’ u Opštini Stari Grad, Sarajevo. Učenicima su podjeljeni  poklon paketi sa knjigama za učenje engleskog jezika i poslasticama, koji su kupljeni od sredstava prikupljenih od studenata Internacionalnog Burč univerziteta.

Studente je sa oduševljenjem i zahvalnošću dočekao direktor Škole, gdin Salko Huskić, koji je održao i kratku prezentaciju o instituciji.

Gdin Azamat Akbarov, šef Odsjeka za engleski jezik je učenicima objasnio ulogu obrazovanja u današnje vrijeme, gdje bi svi trebali težiti ka boljem obrazovanju. Na kraju posjete, gdin Akbarov i studenti su se zahvalili gdinu Huskiću na dobrodošlici i izrazili želju za budućom saradnjom.

Događaj je podržan od strane novina Oslobođenje i HEMA televizije, koja će emitovati program 28. Marta u 20:00 sati a sadržaj će biti dostupan i na univerzitetskom YouTube profilu.

POGLEDAJ VIDEO

deprFrom2014 Print: doc, pdf