Jun 04, 2012

Završen simpozij ISSD 2012

Treći međunarodni simpozij o održivom razvoju je završen koncertom održanim 01. juna

Koncertom održanim 01. juna u konferencijskoj sali Univerziteta, završen je Treći međunarodni simpozij o održivom razvoju (ISSD 2012).

Ansambl Fatih Sultan Mehmet je, još jednom, pokazao da funkcioniše besprijekorno, pa je oko 400 učesnika Simpozija uživalo u njegovim izvedbama do samog kraja.

Nakon koncerta, rektor Univerziteta prof. dr. Hüseyin Padem, obratio se publici zahvalivši se svim organizacijskim partnerima i sponzorima na podršci u realizaciji. Također, rektor Padem se zahvalio i svim učesnicima na posjeti Internacionalnom Burč univerzitetu i činjenicom da su predstavili svoje naučne radove, te je pozvao sve zainteresovane da učestvuju u narednom simpoziju održivog razvoja, koji će se realizovati 2013. godine.

deprFrom2014 Print: doc, pdf