Aug 16, 2012

Diploma magistarskog studija na IBU priznata u Turskoj

Ahmet Kanturk koji je diplomirao na magistarskom studiju na programu Menadžment dobio ekvivalenciju diplome u Turskoj

Nakon nedavne informacije o priznavanju diplome za dodiplomski studij Internacionalnog Burč univerziteta u Turskoj, ovim putem želimo vas obavijestiti da je diplomac Ahmet Kanturk, koji je završio magistarski studij oz oblasti menadžmenta, također dobio ekvivalenciju diplome za drugi ciklus studija.

Nakon diplomiranja Kanturk se prijavio za nostrifikaciju diploma i dobio odgovor kojim se potvrđuje da je diploma stečena na studijskom programu drugog ciklusa iz oblasti menadžmenta na Internacionalnom Burč univerzitetu, ekvivalentna programima na turskim institucijama za visoko obrazovanje, u skladu sa zakonom br. 2547, članci 3. i 7. i odluci Izvršnog odbora za visoko obrazovanje od 5. jula 2012. godine.

Za uvid u ekvivalenciju diplome kliknite ovdje.

deprFrom2014 Print: doc, pdf