Sastanak sa predstavnicima medija
Dec 12, 2012

Sastanak sa predstavnicima medija

Burč rektor prof. dr. Hüseyin Padem i prorektor za naučnoistraživački rad i međunarodnu saradnju v. prof. dr. Azamat Akbarov ugostili su neke od predstvnika medija na sastanku održanom 11. decembra na Univerzitetu.

Gdin Serkan Fidan, urednik vijesti za Balkan u Anadolija agenciji, gdin Mensur Šehić direktor Literatus centra i predstavnici magazina Student, učestvovali su u sastanku na kojem je rektor Padem iznio detaljne informacije o univerzitetu, aktivnostima i uspjehu studentata.

Ovo je bila prilika da se predstavnici medija upoznaju sa univerzietskim projektima, kao što je naučni sajam Burch Olympiad i konferencije od regionalnog značaja. Predstavnici su obećali neophodnu podršku projektima i pozvali na saradnju na svakom narednom koji utiče na podizanje kvaliteta obrazovanja u Bosni i Hercegovini.

Print: doc, pdf