Održan humanitarni koncert
Dec 25, 2012

Održan humanitarni koncert

Studenti Burč univerziteta organizovali koncert i prikupljeni novac donirali fondaciji Izvor nade

25. decembra, organizovan je humantarni koncert, gdje su sredstva od prodatih ulaznica studenti odlučili donirati pomenutoj Fondaciji, koja inače finansira i obezbjeđuje stipendije za studente u BiH.

Nastupali su isključivo studenti a izvodili su se različiti žanrovi muzike, uključujući hip-hop, sevdah i pop, čak i na turskom i engleskom jeziku. Aplauze mongobrojne publike dobili su Naida Čatić, Mehmed Kukuruzović, Suraja Podojak i Jasmin Alić, zvani Bigga.

Na kraju koncerta, prorektor v. prof. dr. Azamat Akbarov je uručio zahvalnice svima koji su nastupali i poželio da ovakvih manifestacija, koje podižu svijest o društevnoj odgovornosti, bude još više.

Print: doc, pdf