Održan seminar za učesnike na Burch olimpijadi projekata 2013
Feb 18, 2013

Održan seminar za učesnike na Burch olimpijadi projekata 2013

Seminar je organizovan kako bi usmjerili učesnike na koji način da uspješno završe svoje projekte.

16. februara održan je seminar za učesnike koji će se takmičiti na ovogodišnjoj Burch Olimpijadi projekata. 115 srednjoškolci i njihovih nastavnika iz cijele Bosne i Hercegovine učestvovalo je na nekoliko prezentacija, čiji je cilj bio ukazati na smjernice kako bi učesnici uspješno izradili svoje projekte.

Nakon kratkog uvoda od strane rektora Univerziteta, prof.dr. Hüseyina Padema, prezentacije su održali prof dr. Meliha Handžić i koordinator Inovacijskog centra Sabahudin Husić.

Svi materijali i upute za pripremu projekta, koji su predstavljeni za vrijeme seminara, mogu se preuzeti sa web stranice Burch Olimpijade projekata 2013.

Print: doc, pdf