Turski novinari posjetili naš univerzitet
Mar 26, 2013

Turski novinari posjetili naš univerzitet

U okviru posjete Bosni i Hercegovini grupa predstavmika medijskih kuća iz Ankare upoznala se sa radom Burč univerziteta

Predstavnici turskih novina Zaman, Sabah i Milat, i televizijskih kuća Atv i Trt, 25.marta posjetili su Burč univerzitet i sastali se sa rektorom, prof.dr. Huseyinom Pademom. Na sastanku je bilo govora o aktivnostima univerziteta i važnosti ulaganja u obrazovne institucije.

Nakon sastanka u rektoratu, gosti su obišli univerzitetske jedinice, te imali priliku zadržati se u biblioteci, Inovacijskom i Naučnom centru. Izrazili su zadovoljstvo što su imali priliku posjetiti našu visokoškolsku ustanovu, i oduševljenje opremljenošću, idejama i osmišljavanju istraživačkih aktivnosti koje će okupirati studnte tokom predavanja, ali i u njihovom slobodnom vremenu.

Print: doc, pdf