Studenti Odsjeka za menadžment posjetili Istanbul
May 09, 2013

Studenti Odsjeka za menadžment posjetili Istanbul

Diplomanti Odsjeka za menadžment posjetili su Istanbul u periodu 26 – 30. aprila.

Studenti treće godine Odsjeka za menadžment, zajedno sa predavačem Zaferom Konakli, posjetili su Istanbul sa ciljem upoznavanja sa nevladinim organizacijama i kompanijama sa kojima Burč Univerzitet sarađuje. Studenti su također posjetili i udruženje biznismena IVIAD, gdje su dobili informacije o njihovom radu imeđunarodnoj saradnji. Pored toga, posjetili su i univerzitete Süleyman Şah i Fatih, gdje su dobili informacije o postdiplomskim studijima.

Boravak u Istanbulu iskorištena je i za posjetu historijskim i turističkim znamenitostima grada, te posjeti porodicama turskih studenata s ciljem boljeg upoznavanja ovdašnje kulture.

Print: doc, pdf