Dogovorena saradnja sa Univerzitetom Crne Gore
Jun 25, 2013

Dogovorena saradnja sa Univerzitetom Crne Gore

21. juna članovi menadžmenta Burč univerziteta održali su sastanak u na Univerzitetu Crne Gore u Podgorici.

Rektor, prof.dr Hüseyin Padem, prorektor za međunarodnu suradnju i  naučno-istraživački rad, v. prof.dr. Azamat Akbarov i generalni sekretar Admir Salihagić sastali su se sa rektorom Univerziteta Crne Gore, prof.dr. Predragom Miranovićem i prorektorom za međunarodne odnose prof. dr Mirom Vukčević. Dvije delegacije razmijenile su ideje o obrazovanju općenito i razgovarali o konkretnim koracima buduće saradnje, koja je uređena Memorandumom o razumijevanju, potpisanom od strane rektora dvaju univerziteta. Ovim memorandumom dogovorena je zajednička organizacija naučnih skupova, stručnih radionica, kao i razmjena studenata.