BURCH FLTAL i AILA podržani su od strane Ministarstva obrazovanja i nauke Kantona Sarajevo
Jul 03, 2015

Ugledni profesori BURCH Univerziteta sastali su se s ministrom obrazovanja, dr Elvirom Kazazovićem , s kojim su razgovarali o budućem mogućem partnerstvu .

3. Jula 2015. godine, dekan Fakulteta za obrazovanje, Univerziteta BURCH, profesor Azamat Akbarov, uz docenta  Senada  Bečirovića, posjetili su Ministarstvo obrazovanja i nauke Kantona Sarajevo.

U Ministarstvu, profesori  su se sastali  sa ministrom obrazovanja, Dr Elvirom Kazazovićem , s kojim su razgovarali o budućoj saradnji. Predstavnici Ministarstva pružili su  svoju punu podršku  predstojećem događaju  u organizaciji BURCH  Univerziteta  kao i AALBIH i FLTAL konferenciji. Na kraju sastanka profesora Akbarov, domaćinu je predao mali znak zahvalnosti.