Burch kafe sa prof. dr. Damirom Marjanovićem
Jan 13, 2015

Burch kafe sa prof. dr. Damirom Marjanovićem

U ponedjeljak, 12. januara u prostorijama univerziteta Burch Journalist Club je organizovao prvi Burč kafe koji je ugostio prof. dr Damira Marjanovića. Tokom 45-minutnog programa student su razgovarali sa profesorom Marjanovićem o različitim temama uključujući njegov profesionalni ali i privatni život.

U toku razgovora profesor Marjanović je istakao značaj motivacije u različitim situacijama, od motivacije studenata na fakultetima do motivacije uposlenih na radnom mjestu, te je ovom prilikom istakao i lična iskustva sa različitih pozicija koje je obnašao.

Inspirisan muzičkim performansom Nadine Ćosić i Zlatana Idrizovića, Marjanović je prisutnima predstavio i svoje muzičke talente, nakon čega je u drugom dijelu programa odgovarao na pitanja prisutnih.

Razgovor je zaključio porukom da čovjek nikada nije premlad da izrazi svoje mišljenje i neslaganje sa okolinom, ali nikada ni dovoljno star da nešto ne pokuša promijeniti.