Centar za cjeloživotno učenje Univerziteta BURCH (CEC) najavljuje početak novog ciklusa kurseva.
Oct 13, 2015

CEC nudi širok spektar jezičkih , kompjuterskih, društvenih i poslovnih kurseve čiji početak je predviđen za kraj oktobra tekuće godine.

- Engleski, bosanski, turski, njemački, španjolski, talijanski (A1 - B2 nivo  ili razgovorni)

- Grafički dizajn (Adobe Suite)

- Cisco Networking Kurs

- Microsoft Office Advanced

- SPSS IBM Statistika

- C / C ++ / Java / Mobilni programiranje

- Web dizajn

- Pripreme SAT

- Poslovnih kompetencija za golf, Soft Skills

- Fotografija

- Video produkcija

''Mi smo pripremili razne predmete, sa podesivim intenzitetom i rasporedom, obično će časovi biti u poslijepodnevnim satima ili vikendom. Svi članovi BURCH  zajednice, studenti i osoblje imaju značajne popuste na sve naše usluge. To je dio naše misije za poboljšanje sposobnosti pojedinaca i utjecaj na našu zajednicu da se razvije", rekao je gospodin Salih Cingillioglu, direktor CEC-a.

Ako propustite aplikacije na našem štandu u bloku A, istu možete izvršiti tokom ove sedmice na: u CEC kabinetu  ili na [email protected].

Pratite CEC  na Facebooku.