Izglasan studentski parlament za akademsku 2015/16
Nov 04, 2015

Izglasan studentski parlament za akademsku 2015/16

Dana, 3. novembra uprava BURCH univerziteta upriličila je zasjedanje Studentskog parlamenta radi izglasavanja članova uprave

Kao i svake godine studentima je pružena prilika da se prijave za predstavnika odsjeka, nakog čega izabranici idu na dalje izglasavanje. Dekan za studente, gospodin Admir Salihagić pratio je ispravnost glasanja ali i bio tu za sve upute i pitanja koje su imali kandidati.

Na ovogodišnjem izboru uprave Studentskog parlamenta većinski broj glasova osvojili su: Kemal Nedžibović. predsjednik SP-a, Esma Hećimović, zamjenik predsjednika, Faruk Ćidić, generalni sekretar SP-a, Nejra Džanković ispred Ekonomskog fakultet, Ermin Podrug ispred Fakulteta za inžinjering, Naida Kadić ispred  Edukacijskog fakaulteta BURCH univerziteta.

Izabranicima želimo mnogo sreće i uspjeha