Novi Erasmus + projekti na Odsjeku za arhitekturu
Oct 11, 2015

Novi Erasmus + projekti na Odsjeku za arhitekturu

Dana 8. Oktobra u popodnevnim satima Odjel za arhitekturu imao je posjetu Univerziteta Rige radi saradnje dvaju univerziteta na projektu Erasmus+.

Naši gosti   prve  bilateralne  posjete bili  su direktor   Dr. Irena Luse, zamjenica direktora  Mg.  Sandra Svike, voditeljica Odjela za arhitekturu  Mg. Inese Reitale i međunarodni koordinator Dr.Sc.Ing. Linda Krage.

BURCH  Univerzitet  je potpisao ugovor  s Riga Univerzitetom. Projekt definira jednu  kratku posjetu  delegacije Rige  na našem  Univerzitetu  kako bi pripremili novi ERASMUS+ projekt kao i uzvratnu posjetu  BURCH-a  u Rigi.

Naše  goste  su pozdravili šef  Odjela  za arhitekturu Doc. Prof. Dr Sanela Klarić, Prof.  Maja Popovac i pomoćnik Boris Trapara.

Naši gosti pozvani su da se pridruže Sarajevo Green Dizajn Festivalu  iste večeri  u 18:00 sati.