„Orijentacijski dan“ održan za brucoše BURCH univerziteta za 2015/16 akademsku godinu
Oct 07, 2015

Danas na BURCH univerzitetu upriličena je ceremonija dobrodošlice svim novim studentima BURCH univerziteta

Na svečanoj ceremoniji prisutnima su se obratili rektor Univerziteta Prof.Dr. Mehmet Uzunoğlu, dekan za studente Admir Salihagić i Prof. Dr. Damir Marjanović ispred Fakulteta za genetiku i bioinžinjering.

„Dragi studenti dobrodošli u porodicu BURCH. Hvala Vam što ste izabrali nas i što ste dio tima.Time što ste izabrali naš Univerzitet ukazali ste nam svoje povjerenje. Naša odgovornost je da Vam pružimo priliku ali Vi ste oni koji je trebaju iskoristiti. Mi Vam možemo pokazati vrata ali Vi ih morate otvoriti. Odrastajmo zajedno“, kazao je rektor Univerziteta Prof.Dr. Mehmet Uzunoğlu.

Na svečanoj ceremoniji naši novi studenti dobili su vodiće za studiranje ali i korisne savjete za početak akademskog života.

Dragi studenti dobrodošli!