Počele pripreme za "3. Forum o domaćoj proizvodnji"
Jan 13, 2015

Počele pripreme za "3. Forum o domaćoj proizvodnji"

U ime organizacijskog odobra "3. Foruma o domaćoj proizvodnji" grupa studenata i dekan Fakulteta za ekonomiju i društvene studije sastali su se sa dužnosnicima Centralne banke Bosne i Hercegovine.

13. januara 2015. Godine, grupa studenata - članova organizacijskog odbora "3. Foruma o domaćoj proizvodnji", na čelu s dekanom Fakulteta za ekonomiju i društvene studije, prof. dr. Teomanom Dumanom, posjetili su Centralnu banku Bosne i Hercegovine i sastali se sa guvernerom dr. Kemalom Kozarićem i njegovim saradnicima.

Predstavnici Foruma upoznali su guvernera Kozarića sa detaljima dva prethodno održana foruma, i planovima na organizaciji 3. Foruma o domaćoj proizvodnji, koji je zakazan za maj 2015. godine. Obje strane složile su se da je nužno povećati domaću proizvodnju, kako bi se uticalo na poboljšanje u ekonomiji Bosne i Hercegovine. Inicijalni sastanak pokazao je spremnost za saradnju sa obje strane u navedenom projektu. Kraj sastanka obilježila je razmjena simboličnih poklona.