Predavanje Armina Konjalića na temu: „Rizikom do kapitala“
Nov 24, 2015

Predavanje Armina Konjalića na temu: „Rizikom do kapitala“

BURCH StartUp poduzetničke serija zvučnika

24. novembra na BURCH univerzitetu  održano je predavanje  Armina Konjalića na temu  "Rizikom do kapitala" za mlade poduzetnike.

Mladi su imali priliku  čuti mnoge tehnike za izgradnju poslovnih uspjeha ali i načine kako ustati nakon teških  padova koji su neizbježni. Armin je u svom uvodnom govoru studentima ispričao svoju životnu priču čija je glavna poruka bila "Ko ne riskira taj i ne profitira".

Armin Konjalić je iz Bosne i Hercegovine. Vodeći je  developer tehnički East-West Digital News (RU) i u isto vrijeme studira poslovnu informatiku u Beču. On je putnik, strastven je u inovacijama, StartUp-u i umrežavanju širom Evrope.

Armin je potpomogao razvoju StartUp-ova, inovacija i tehnologije kako u Bosni i Hercegovini tako i širom Balkana.