Renata Androšević, gost predavač Burč Univerziteta
May 06, 2015

Renata Androšević, gost predavač Burč Univerziteta

U Ponedjeljak, 4. Maj, 2015, gost predavač Renata Androšević održala je predavanje na temu " Otkrijte recept za stvaranje enterijera za uživanje" za studente Odjela za arhitekturu.

Androševićeva je   govorila  o različitim vrstama enterijera i koracima  koji su neophodni za svakog dizajnera tijekom rada na određenom projektu unutrašnjosti. Studenti su imali priliku da se upoznaju s osnovama  za odabir boje, materijala, namještaaj, rasvjete za različite objekte. Suština predavanja je da se studenti upoznaju s dizajnom enterijera za škole.Predavač Renata Androšević objasnila je studentima važnost izražavanja kreativnosti kroz besplatne crteža na papiru i razmišljanja iz kutije.

Na kraju programa, šef Odjela za Arhitekturu, Prof.  Sanela Klarić, uručila je  zahvalnicu gošći te izrazila potencijal za buduću saradnju.