Stan-up komedija „Diskurs u svjetlu generalne teorije verbalnog humora“
May 26, 2015

Stan-up komedija „Diskurs u svjetlu generalne teorije verbalnog humora“

25. maja Pedagoški fakultet u saradnji sa Udruženjem za primijenjenu lingvistiku u Bosni i Hercegovini upriličio je Stand-up komediju pod maestralnom palicom rukovodioca, Doc. Dr. Adia Fejzića iz Mostara.

Profesor je održao vrlo zanimljivo predavanje na temu "Stand-up komedija diskurs u svjetlu Generalne teorije verbalnog Humora", koji je dao uvid  našim studentim  da čak i nešto što gledati iz zabavu može biti spojen sa  poljem  lingvistike.

Učenici su uživali u predavanju a nakon toga i u vremenu predviđenom za pitanja na ovu termu.. Ovo je ujedno i  posljednji predavanje za ovu akademsku godinu fakulteta za obrazovanje, ali mi se već unaprijed radujemo narednoj sa još eminentnijim gostima i korisnijim temama.