Umjetnost i emocija kroz muziku
Nov 05, 2015

Umjetnost i emocija kroz muziku

Želimo Vas obavijestiti da će u mjesecu novembru u prostorijama BURCH univerziteta početi sa radom MUSIC CORNER, projekt koji će omogućiti studentima i ostalim uposlenicima da usvoje znanja iz oblasti muzike

U Music Corner-u zainteresirani će moći učiti svirati klavir, klavijature, harmoniku, klarinet, saksofon, gitaru i bas gitaru u okviru klasične, pop, rock i tradicionalne muzike. Sudionici projekta će imati dva termina sedmično od čega će jedan termin biti individualizirana nastava ( dva polaznika), a drugi u grupi do 10 učesnika čime želimo aktivirati učesnike za kulturne aktivnosti i učešće na maifestacijama.

Za više infomacija obratite nam se putem telefona +387 62  458 711+387 61 565 341 ili email:[email protected][email protected]

Očekujemo Vas!