Uposlenik korporacije Google, Harun Mlivo, predavač na BURCH Univerzitetu
Dec 24, 2015

Uposlenik korporacije Google, Harun Mlivo, predavač na BURCH Univerzitetu

Dana 23. decembra 2015. uposlenik multinacionalne korporacije Google, Harun Mlivo, održao je predavanje na BURCH Univerzitetu kako za studente i profesore tako i za uvažene goste u novootvorenoj konferencijskoj sali.

Za studente BURCH Univerziteta, gospodin  Milvo je govorio o važnosti relativno novog IT sektora i vodećih firmi koje ga efikasno koriste i to: Google, Uber i Airbnb.

Također je ponudio pomoćne savjete na dugom i mukotrpnom putu ka vlastitom “start-up” firmi.

Nakon kraće prezentacije i govora, uvaženi gost je odgovorio je nekoliko pitanja o njegovom poslu i načinu na koji je stekao taj posao. Akcentirao je bitnost  networka.

Na kraju predavanja Prof. Malcolm Duerod gostu je uručio zahvalnicu i prigodan poklon.

Uvaženi  Mlivo je diplomirao na Američkom univerzitetu u Bosni i Hercegovini te našao zaposlenje u  kompaniji  Google u Dablinu.