BURCH Spring Fest 2016
May 23, 2016

BURCH Spring Fest 2016

Danas, 23. maja, 2016. godine, na BURCH univerzitetu, Studentski parlament, u saradnji sa Red Bull-om, organizovao je Proljetni festival za studente Univerziteta u cilju povećanja zabave i vannastavnih aktivnosti.

U tom smislu mnogi studenti su dobrovoljno organizovali razne aktivnosti u kojima su zajedno sa svojim kolegama uživali u njihovoj realizaciji.

Studenti su se mogli takmičiti  u sljedećim aktivnostima: nogomet, odbojka, košarka, stoni tenis, PlayStation, lov na blago, tug-ili-rat ali i takmičenje u jedenju hamburgera.

Od ostalih aktivnosti izdvajamo: stoni fudbal, igra tamnice, igra zmajevima, roštilj, humanitarne akcije...

Springfest je događaj u organizaciji studenata BURCH univerziteta namijenjen kao dan igre i zabave za sve članove BURCH porodice.  To je dan kada svi slave uspjehe ostvarene u prethodnoj godini ali i pune energiju za predstojeće obaveze.

Prijatelji projekta bili su i pekara Panera i Fondacija tuzlanske zajednice.