Kompanija Atlantbh u posjeti BURCH univerziteta
Mar 17, 2016

Kompanija Atlantbh u posjeti BURCH univerziteta

Dana, 15. marta 2016. BURCH univerzitet ugostio je predstavnike vodeće software development kompanije u Bosni i Hercegovini, Atlantbh.

Predstavnici kompanije Atlantbh, ovom prilikom su predstavili svoju viziju i misiju, način rada koji je trenutno najpopularniji i koji daje najbolje rezultate (Agile i Scrum), svoje projekte i tehnologije kojima se bave.

Također su govorili o svom programu i praksi za deset aplikanata koji bi zasebno imali svako svog mentora unutar programa i projekata kojima se kompanija bavi.

Studenti su imali priliku postaviti pitanja i direktno razgovarati o projektima na kojima trenutno radi kompanija, te prikupiti osnovne podatke iz oblasti koja je predmet njihovog interesovanja.

Uzvratna posjeta studenata BURCH univerziteta kompaniji Atlantbh planirana je za narednu sedmicu.