Novi studijski program na Fakultetu za Ekonomiju i Društvene nauke
Jul 22, 2016

Novi studijski program na Fakultetu za Ekonomiju i Društvene nauke

EXECUTIVE Master in Management 2016/2017.

Fakultet za Ekonomiju i društvene nauke BURCH univerziteta u akademskoj 2016/2017. godini otvorio je novi studijski program “EXECUTIVE Master in Management”.

Ova vrsta programa je dizajnirana za kandidate sa radnim iskustvom, ljude iz srednjeg i top menadžmenta te izvršne generalne direktore kojima je u posljednje vrijeme značajno proširena upravljačka odgovornost.

Kako kaže program koordinator, prof. Sanel Halibegović :
"Ovaj će program otvoriti nove vidike i domete kroz akviziciju poslovnih vještina, priliku za uvezivanjem s ostalim stručnjacima iz oblasti te ličnim i profesionalnim razvojem."

Program je dizajniran za profesionalnog čovjeka te će se predavanja održavati van uobičajnog radnog vremena.

Ovakva vrsta studija ima težište na praktičnom radu rješavanju stvarnih i tekućih problema te je samim tim i projektno orijentiran.
Za dodatne informacije posjetite: http://www.ibu.edu.ba/master-programs/ ili nas kontaktirajte na mail:[email protected] tel: 033 944-418.