Osoblje BURCH univerziteta želi Vam sretne blagdane
Dec 23, 2016

Osoblje BURCH univerziteta želi Vam sretne blagdane

Dragi studenti, uposlenici, roditelji, partneri, svi članovi naše Burch obitelji i svi građani Bosne i Hercegovine, želimo da predstojeće blagdane dočekate u dobrome zdravlju i veselju, te u okruženju vaših najmilijih. Nadamo se da nam nećete zamjeriti to što ove godine nismo poslali i zvanične Božične i Novogodišnje čestitke na vaše poštanske adrese. Naime, duboko svjesni okruženja u kojem živimo i ekonomskih izazova sa kojime se susreće naše društvo, ove smo godine odlučili da sredstva koja uobičajeno izdvajamo za štampanje i slanje čestitki direktno uplatimo u dobrotvorne svrhe. Štaviše, planiramo da ovaj model uspostavimo kao tradiciju za sve buduće blagdane. U nadi da nas podržavate u ovom naumu, kao i što ste nas do sada podržavali, svim pripadnicima katoličke vjeroispovijesti u Bosni i Hercegovini i svijetu želimo čestit Božić, a svima vama i nama i sretne nastupajuće novogodišnje blagdane.