Palestinski Ambasador posjetio BURCH univerzitet
Mar 02, 2016

Palestinski Ambasador posjetio BURCH univerzitet

Palestinski Ambasador u Bosni i Hercegovini, Rezeq Namoora zajedno sa svoja dva pratioca Mohammad Hammad i Ešrefom Hadžić posjetio je BURCH univerzitet.

Predstavnike ambasade Palestine u Bosni i Hercegovini dočekao je rektor BURCH univerziteta, Prof.Dr. Teoman Duman i generalni sekretar Univerziteta Assist. Prof. Dr. Esad Oruč.

Na sastanku se razgovaralo o trenutnim situacijama unutar dvije zemlje, Bosne i Hercegovine i Palestine i mogućim saradnjama u cilju napretka. Fokus je bio na obrazovanju i usavršavanju mladih ljudi kroz visokoškolske ustanove te mogućnostima zapošljavanja budućeg akademskog kadra.

Posjeta je završena dogovorima na obostrano zadovoljstvo ali i prigodnim poklonima za goste.