Potpisivanje sporazuma s Lucerna College
Mar 31, 2016

Potpisivanje sporazuma s Lucerna College

Danas, 31.3.2016. godine BURCH univerzitet ugostio je učenike srednje škole Lucerna College.

Domaćini  posjete Univerzitetu bili su Assoc. Prof. Dr. Günay Karli i dekan za studente BURCH univerziteta, Admir Salihagić. Domaćini su za goste  pripremili prezentaciju BURCH-a, u Senat sobi, nakon čega je uslijedilo potpisivanje sporazuma dvaju obrazovnih institucija.

Cilj sporazuma je ostvarivanje skorije saradnje kako unutar obrazovnog tako i međudržavnog sistema. Sporazum je potpisan na obostrano zadovoljstvo čije plodove svi s nestrpljenjem iščekuju.

Nakon potpisanog sporazuma gosti su imali priliku napraviti kampus tur, a nakon istog upriličena je večera i pokloni kao znak zahvalnosti prema gostima.