Predavanje na Temu “Patriotizam Koji se Isplati“ Održano na BURCH Univerzitetu
Nov 01, 2016

Predavanje na Temu “Patriotizam Koji se Isplati“ Održano na BURCH Univerzitetu

Burch Business Development Club otvorio je ovu akademsku godinu punu aktivnosti sa zanimljivim edukacionim predavanjem

Fakultet ekonomije i društvenih nauka BURCH Univerziteta i Business Development Club, organizovali su prvo predavanje za ovu akademsku godinu sa Harisom Hasićem kao predavačem, na temu “Patriotizam koji se isplati“. Studenti su imali priliku da razgovaraju i čuju informacije vezane za temu koja je objašnjavala kako raditi na zaštiti i pritom zaraditi na Bosanskoj unikatnosti, ljepoti i kvalitetu, pritom navodeći primjere iz čitavog svijeta. Profesor Hasić je objasnio sve zakonske i ekonomske probleme kroz konkretne slučajeve, spominjući također i moštvo pozitivnih stvari, kako doprinijeti razvoju i kakvu promjenu to čini društvu u cjelini. Učesnici su aktivno sudjelovali u debati kao i postavljali mnoštvo pitanja na temu.