Semir Sejdinović, šef računovodstva u AS grupaciji održao predavanje na BURCH univerzitetu
Apr 28, 2016

Edukativno predavanje

Fakultet za Ekonomiju i društvene nauke BURCH univerziteta i BURCH Biznis Club  u suradnji sa AS grupacijom upriličili su predavanje Semira Sejdinović, šefa računovodstva na temu: „ERP implementacije sistema u AS Grupaciji“.

Studenti i profesori  imali su priliku razgovarati s uvaženim Semirom ali i prikupiti više informacija o samoj temi. Predstavnik AS grupacije prisutnima je govorio o  nastanku ali i radu kompanije kroz strukturne i ekonomske poglede, te daljim planovima i saradnji s BURCH univerzitetom.

Nakon prvog dijela predavanja o samoj kompaniji predavač se osvrnuo na ERP sisteme koji uveliko doprinose razvoju i napretku na samom tržištu. Studenti su zainteresovano slušali predavanje nakon čega su se aktivno uključili u temu.

Zahvalom i prigodnim poklonima završeno je predavanje.