Studenti Burch univerziteta u edukativnoj posjeti hotelu President
Dec 26, 2016

Studenti Burch univerziteta u edukativnoj posjeti hotelu President

Studenti su naučili mnogo korisnih stvari te su imali priliku vidjeti kako funkcioniše uspješan menadžement tim.

Grupa studenata drugog ciklusa fakulteta za ekonomiju i društvene znanosti, Odsjek menadžment, sa profesoricom Merdžanom Obralić, obišli su menadžment Hotela President. Studenti Burch univerziteta su dočekani od strane direktora hotela, gospodina Enisa Hadžimujića. Za vrijeme edukativne posjete hotelu, naši studenti su naučili mnogo korisnih stvari te su imali priliku vidjeti kako funkcioniše jedan uspješan menadžement tim u jednom od najposjećenijih hotela u gradu Sarajevu.

Studenti su se zahvalili na izuzetnoj gostoljubivosti osoblja hotela prilikom njihovog posjeta te su izrazili želju za nastavkom sličnih aktivnosti gdje se menadžment može učiti na uspješnim i stvarnim primjerima.