Znanstvenici BURCH Univerziteta nastavljaju nizati uspjehe
Aug 27, 2016

Znanstvenici BURCH Univerziteta nastavljaju nizati uspjehe

Zagreb, od 25. do 28. augusta

U periodu od 25. do 28 augusta u Zagrebu se održava 20. Kongres Europskog antropološkog društva na kojem antropolozi Europe predstavljaju najnovija znanstvena dostignuća iz ove oblasti. Uporedo s tim biti će realizirano više pozvanih i plenarnih predavanja i to od strane vodećih eksperata iz ove oblasti poput Noela Camerona , Svante Paaba (direktora Max Plank univerziteta), Struana Granta ali i Prof. Dr. Damira Marjanovića sa BURCH univerziteta,  ujedno i člana počasnog znantvenog odbora ovoga kongresa.

Profesor Marjanović će održati predavanje na temu: „Izazovi u procesu molekularno-genetičke identifikacije humanih ostataka.“

Ovim predavanjem nastavljamo tradiciju uspješnih znanstvenih prezentacija i kako sam Prof. Marjanović kaže: „Idemo dalje!“

#GoBURCH