Diplomanti 2017. godine
Jun 30, 2017

Diplomanti 2017. godine

Prijatelji i porodica su u petak, 30. juna, prisustvovali ceremoniji gdje su njihovi najmiliji diplomirali na Internacionalnom BURCH univerzitetu u Sarajevu, Bosna i Hercegovina.

Početak svečane ceremonije diplomanata obilježio je gradonačelnik Općine Ilidža, g. Senaid Memić a potom i rektor Internacionalnog BURCH univerziteta, prof. dr Damir Marjanović.

Zasigurno je bilo puno ponosnih roditelja, rođaka i prijatelja na ceremoniji diplomanata međunarodnog BURCH univerziteta, koja je održana u prostorijama Hotela Hills Ilidža. Svečanosti je prisustvovalo ukupno 208 diplomiranih studenata. Od njih 208, bilo je pet doktora nauka i 52 diplomiranih magistara a ostalo su bili svršenici dodiplomskih studija.

Nije potrebno istaknuti bilo šta više riječima kada priložene fotografije govore mnogo više i puno bolje. Internacionalni BURCH univerzitet vam želi sve najbolje u budućim uspjesima. Čestitamo generaciji diplomanata 2017.godine!