Izvršni direktor Oxford intelekta Dr. Imran Alvi održao predavanje na BURCH univerzitetu
Apr 07, 2017

Dr. Imran Alvi, glavni izvršni Oxford intelekta, privatne institucije podržavanja gospodarskog odjela i institucije u području istraživanja i politike, posjetio je Burch univerzitet.

Dr. Imran Alvi susreo se sa rektorom Burch univerziteta i prorektoricom za međunarodne odnose i znanstvenu saradnju kako bi razgovarali o mogućoj saradnji između Oxford intelekta i Internacionalnog Burch univerziteta. Osim toga, dr. Alvi je održao predavanje pod nazivom „Napredne metode istraživanja - studije slučaja iz Velike Britanije”.

Objašnjen je najnoviji napredak u metodama istraživanja kroz studije slučaja od vodećih visokoobrazovnih institucija u Velikoj Britaniji, na primjerima uključujući rast velikih podataka, modela agent-based te tekstualnih analiza. Publika se zahvalila na dr. Alvinoj pomoći i relativnosti, a mnogi su se zahvalili i osobno nakon njegova predavanja.

Internacionalni Burch univerzitet i Oxford Intelekt se vesele uspješnoj i plodonosnoj saradnju u budućnosti.