Članovi humanitarnog kluba na BURCH univerzitetu- Prep School – posjetili su djecu bez roditelja
May 29, 2017

Članovi humanitarnog kluba na BURCH univerzitetu, pripremna škola engleskog jezika, posjetili su djecu bez doma i bez roditelja u sarajevskom centru Bjelave

Djeca ponekad izgube svoju prvu liniju zaštite - svoje roditelje a razlozi ovakvih nesretnih razdvajanja uključuju mnogo različitih čimbenika.

Članovi Burch dobrotvornog kluba su razmišljali o svemu ovome i odlučili su posjetiti djecu prema kojima sudbina nije bila blagonaklona. Posjetili su centar Bjelave u Sarajevu, koji udomljava 88 djece bez roditeljske skrbi, a sa članovima kluba je bilo i 12 studenata i neki od nastavnika. Razgovarali su s direktorom centra Bjelave i postavili su mnoštvo pitanja o štićenicima centra a odgovori i priče o nekima od njih su duboko dirnule sve prisutne. Članovi kluba su također su pokazali svoju nesebičnu ljubav prema ovoj djeci i sve ih darivali prigodnim poklonima. Štoviše, također su se i poigrali sa njima što ih je jako razveselilo, da na trenutak neki osjete kako je to imati obitelj.