Motivacioni sastanak rektora, dekana i šefova Odsjeka održan na BURCH univerzitetu
Feb 22, 2017

Entuzijazam i motivacija su bili protkani kroz cijeli tok sastanka.

Rektor, generalni sekretar, dekani tri fakulteta, te šefovi svih deset Odsjeka na Internacionalnom Burch univerzitetu, sastali su se kako bi razgovarali o kvaliteti obrazovanja, predstojećoj maturi, upisu novih studenata, unapređivanju web sadržaja kao i o mnogim drugim temama usko povezanim sa napretkom i poboljšanjem kvalitete rada akademskog i administrativnog osoblja Internacionalnog Burch univerziteta.

Entuzijazam i motivacija su bili protkani kroz cijeli tok sastanka, što i jeste bio glavni cilj ovog okupljanja. Rektor, prof. dr. Marjanović, se iskreno zahvalio svim svojim kolegicama i kolegama na uloženom trudu i dosadašnjem napretku, podstakao ih i motivisao na korak dalje, te najavio nove planove, a sve u cilju ostvarivanja boljih uslova za naš najveći ponos, naše drage klince i klinceze i buduđe kolege, studente Burch univerziteta. Idemo Dalje!