Na BURCH univerzitetu uspješno završena sesija besplatnih seminari za srednjoškolce
Apr 26, 2017

U ponedjeljak, 24. Aprila, 2017. godine, uspješno je završen redoslijed besplatnih seminara za učenike srednjih škola koji su trajali pet sedmica i pokrivali različite teme iz znanosti menadžmenta.

Kao posljednja sesija, profesori Internacionalnog Burch univerziteta, Malcolm Duerod i Emina Mekić govorili su o komunikacijskim vještinama i kako prevladati anksioznost u javnom govoru. Profesor Duerod podijelio je iskustvo zaposlenika Goldmana Sachsa, Wall Streeta i bivšeg studenta Harvarda.

Sudionici su pronašli seminare korisne za njihov budući život i obrazovanje. Na kraju su podijeljeni certifikati svim studentima koji su aktivno sudjelovali na besplatnim seminarima.