Poruka rektora: "Iznimno sam ponosan na vaše rezultate"
Jan 13, 2017

Poruka rektora: "Iznimno sam ponosan na vaše rezultate"

Uvažene kolegice i kolege, profesorice i profesori, asistentice i asistenti Internacionalnog Burch univerziteta u Sarajevu, želim Vam se zahvaliti na uloženom trudu i strpljenju, te na ukazanoj podršci Burch univerzitetu i meni kao rektoru ove institucije tokom ovog, našeg prvog zajedničkog semestra.

Dragi studenti Internacionalnog Burch univerziteta, želim Vam poručiti da sam iznimno ponosan na rezultate koje ste postizali u proteklih par mjeseci, kako na Vašim ispitima, projektima, zadaćama, tako i izvan nastavnim aktivnostima. Osvjetlali ste naš obraz i siguran sam da ćete nastaviti tako punom parom! Ujedno koristim priliku da Vas podsjetim da je danas zadnji dan predavanja, ali da su pred Vama finalni izazovi za koje sam siguran da ste spremni. Želim Vam puno sreće i uspjeha na završnim ispitima ovoga semestra. Idemo dalje!