Posjeta predstavnica Međunardnog instituta sa Univerziteta u Roterdamu - Holandija
Nov 14, 2017

Intenracionalni Burch Univerzitet je imao čast da primi gošće sa Međunardnog instituta za društvene nauke sa Erasmus Univerziteta u Roterdamu, Holandija. Profesorica Dubravka Zarkov i Profesorica Nahda Shehada su dočekane u Uredu za međunarodnu saradnju sa Prorektoricom Sanelom Klarić.

Razgovarale su o mogućnostima zajedničke saradnje u smislu Erasmus + mobilnosti, projektima izgradnje kapaciteta kao i zajedničkih istraživanja.

Kao finalni rezultat ove posjete objavljen je poziv za mobilnosti za studente Fakulteta za ekonomiju  i društvene studije i svo osoblje Burch univerziteta. Zadnji rok za prijavu je 30. Novembar.

Više detalja moguće je dobiti u uredu za međunardnu saradnju.