Gospođa Mahmuta Maša Aganović - Partner - SWOTTED - posjetila BURCH univerzitet
Jan 05, 2017

Gospođa Mahmuta Maša Aganović - Partner - SWOTTED - posjetila BURCH univerzitet

U četvrtak, 5. januara 2017. godine, gospođa Mahmuta Maša Aganović, generalni partner kompanije SWOTTED sa sjedištem u Sarajevu, je posjetila Internacionalni Burch univerzitet te se sastala sa direktorom Burch Poslovnog centra, doc. dr. Nedimom Čelebićem.

Na sastanku, doc. dr. Čelebić i viši asistent Malcolm Duerod, su upoznali gospođu Aganović sa aktivnostima Burch poslovnog centra te prednostima članstva poslovnog centra.

Gospođa Aganović je izrazila veliko zadovoljstvo Burch poslovnim centrom kao i Internacionalnim Burch univerzitetom.

Također je odlučeno da će klub poslovnog razvoja i Skupština studenata arhitekture organizovati predavanja o povezanosti finansija i arhitekture u poslovnom svijetu.