Profesor Jim Le Duc posjetio Burch univerzitet
Oct 27, 2017

Profesor Jim Le Duc posjetio Burch univerzitet

U petak, 27. oktobra, 2017. godine, Burch univerzitet je posjetio Jim Le Duc Ph.D., direktor Galvastonove nacionalne laboratorije i profesor na odsjeku za mikrobiologiju o imunologiju na Medicinskom odjeljenju Univerziteta u Teksasu (USA) u Galvestonu.

Profesora Le Duc-a primio je rektor Internacionalnog Burch univerziteta, prof. dr. Damir Marjanović. Sastanku su također prisustvovali generalni sekretar, koji je i profesor na Odsjeku za genetiku i bioinženjering doc. dr. Serkan Doğan, te bivša dekanesa sada akademik prof. dr. Mirsada Hukić, gde su razgovarali o svim prednostima koji ovaj univerzitet ima i njegovim naporima i ulaganjima u budućnost novih generacije i ove zemlje.

Burch univerzitet je ponosan što je imao priliku ugostiti ovako priznatog i velikog stručnjaka iz oblasti mikrobiologije te je zahvalan na izdvojenom vremenu za ovu posjetu.