Revolucionarni izum vrijednih i ambicioznih studenata Burch univerziteta
Feb 14, 2017

Revolucionarni izum vrijednih i ambicioznih studenata Burch univerziteta

Lansiranje prve beta verzije Knowlead platforme je planirano 20. februara 2017. godine u Sarajevu.

Projekt Knowlead omogućava besplatnu razmjenu znanja, gdje korisnici istovremeno i uče i podučavaju.

Knowleada, platforma za razmjenu znanja, vještina i iskustava, je projekat koji je pokrenuo Ekrem Nurović, student drugog ciklusa Odsjek menadžment na Burch univerzitetu, s kojim je pobijedio na Start Up takmičenju održanom na Burch univerzitetu gdje je i osvojio nagradu od 40.000 KM.

Pored Ekrema Nurovića, na osmišljavanju i realizaciji projekta svoj doprinos su dale i njegove kolege sa Burch univerziteta; Haris Botić, student prvog ciklusa Odsjek IT, Amer Zavlan, student drugog ciklusa Odsjek IT, i Ejub Hadžić, student drugog ciklusa Odsjek managing information technologies.