Saradnja između Burch univerziteta i fakulteta za turizam i ugostiteljstvo - Krems Austrija
Feb 06, 2017

Prošle sedmice je predsjednica ureda za međunarodne odnose, doc. dr. Sanela Klarić, posjetila ICM univerzitet, Krems u Austriji. Njena posjeta je direktno usmjerena na uspostavljanje kontakta sa ovom visokoškolskom ustanovom.

Doc. dr. Klarić je imala priliku da se upozna sa mnogim ključnim predstavnicima, kao što su rektor, prorektor i šef ureda za međunarodne odnose ICM univerziteta, a potpisan je i sporazum o razumijevanju između ova dva univerziteta. Potpisani sporazum omogućava razmjenu studenata, posjete studenata, projekt saradnje te razmjenu znanja u obliku knjiga, časopisa, itd.

Ostvarena veza između Internationalnog Burch Univerziteta i Fakulteta za turizam i ugostiteljstvo otvara mnoge mogućnosti za Burch Univerzitet, a očekuje se veoma uspješna saradnja.