Socijalni dan na Burch univerzitetu
Oct 20, 2017

Socijalni dan na Burch univerzitetu

Na International Burch University, deset srednjoškolaca je provelo odličan i kvalitetan Socijalni dan.

Srednjoškolci su oduševjeni Burch univerzitetom. Njih deset je bilo raspoređeno u Inovacijski centar, IT, Admission Office, Design thinking office, FLINK te lab za genetiku. Jedan dan su proveli usavršavajući  svoje vještine te su imali mogućnost primjeniti znanje ne samo iz  informatike, matematike već i iz biologije i hemije koje su stekli u srednjoj školi. Današnji dan je bio presudna karika za njihovo daljnje uspješno obrazovanje.

Burch univerzitet je sretan što je danas u posjeti imao mlade klince I klinceze koji su danas ostvarili nova poznanstva I stekli nove vještine te utvrdili svoje znanje iz određenih oblasti.