Studenti BURCH univerziteta na internšipu u Institutu Leibniz IHP
Dec 28, 2017

Studenti BURCH univerziteta na internšipu u Institutu Leibniz IHP

Institut IHP predstavlja važan most između univerziteta i industrije. Zajedničke laboratorije sa univerzitetima i univerzitetima primijenjene nauke u regiji Berlin-Brandenburg su posebno uspješne u ovoj saradnji.

"Zadovoljstvo mi je i velika odgovornost da predstavim Internacionalni Burch univerzitet u oblasti inovacija visokih performansi (IHP). Živjeti i raditi praksu ovde je izazovno i to mi se sviđa, jer izazovi povećavaju moje znanje i poboljšavaju moje razmišljanje. Ja bih preporučio svima da izađu iz svojih zona udobnosti i isprobaju nove izazove, jer bez izazova ne možete se poboljšati ", rekao je Mehmed Đug, master student na Odsjeku za bioinženjering na Internacionalnom Burch univerzitetu.

Internacionalni Burch univerzitet je veoma ponosan na svoje studente i osoblje, a također je veoma zahvalan svojim partnerima koji prepoznaju njegov potencijal.